NEW AGE DESIGN ZARANSKI

Autorska firma Dariusza Piotra Zarańskiego działa nieprzerwanie od 1994 roku, jednak początki jego przygody z biżuterią artystyczną sięgają końca lat siedemdziesiątych ubiegłego wieku.

Biżuteria wychodząca spod ręki Dariusz Piotra Zarańsiego wyróżnia się perfekcyjnym wykonaniem, czystością formy i niepowtarzalnym designem.

Autor jest wieloletnim członkiem Międzynarodowego Stowarzyszenia Bursztynników oraz Stowarzyszenia Twórców Form Złotniczych.

Wielokrotnie nagradzany i cenionym zarówno wśród profesjonalistów jak i odbiorców biżuterii.

Jego wyroby można oglądać w muzeach, galeriach oraz prywatnych kolekcjach na całym świecie.

DESIGN AND TREND CONSULTING

Długo, bo prawie ćwierć wieku dojrzewał pomysł, którego owocem jest ta strona NEW AGE DESIGN on line. Tworzą ją osoby przygotowane do swoich ról ze względu na posiadane kwalifikacje, kompetencje i wieloletnie doświadczenie.

Wykonywana biżuteria jest autorstwa jednej osoby,  Dariusza Piotra Zarańskiego, który w środowisku ludzi związanych z biżuterią artystyczną, a w szególności biżuterią bursztynową, zyskał renomę i jest rozpoznawalny jako solidna marka także pod nazwą @zaranski.design √

Głównym materiałem wykorzystywanym do wyrobu naszej bizuterii jest bursztyn bałtycki. W celu podkreślenia walorów tego wyjątkowo pięknego i niezwykłego surowca wykorzystujemy także kamienie szlachetne takie jak diamenty, rubiny, szafiry i inne.

Używamy kruszców najwyższej jakości 14 i 18 karatowego złota oraz srebra próby 925.

personal shopping

Na podstawie posiadanej wiedzy i doświadczenia, a także znajomości najnowszych trendów, udzielamy porad w zakresie doboru biżuterii.

personalised jewelry

Realizujemy również zamówienia wysoce selektywne, na specjalne okazje, dobrane i spersonalizowane dla konkretnej osoby lub grupy osób.